Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Zawody wędkarskie. Wzięło w nich udział 25 zawodników

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Na jeziorze Ostrowo-Chwałka w dniu 19 maja 2019 roku zostały przeprowadzone Zawody Wędkarskie# – spławikowe o Buchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza w kategorii junior oraz w kategorii senior.

Członkowie Koła PZW nr 107 w Mroczy od godziny 6:00 prowadzili zapisy zawodników, a później zostały rozlosowane stanowiska. Uczestnicy łowili ryby od godziny 7:00 do 11:00, następnie sędziowie zważyli złowione ryby. Tradycyjnie zostały one później wypuszczone do jeziora. W trakcie gdy ustalane były wyniki na uczestników czekał ciepły posiłek.

W zawodach udział wzięło łącznie 25 zawodników. Podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonali : Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński oraz Prezes Koła PZW nr 107 w Mroczy -  Ireneusz Okoniewski.

Klasyfikacja w kategorii junior:
I miejsce – Igor Pikula
II miejsce – Arkadiusz Oleksy
III miejsce - Julian Irza

Klasyfikacja w kategorii senior:
I miejsce – Emil Okoniewski
II miejsce – Tomasz Nawrot
III miejsce -  Paweł Ciszewski

materiał: Ewelina Musiał/ Gmina Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)