Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Zawody wędkarskie. Wzięło w nich udział 25 zawodników

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Na jeziorze Ostrowo-Chwałka w dniu 19 maja 2019 roku zostały przeprowadzone Zawody Wędkarskie# – spławikowe o Buchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza w kategorii junior oraz w kategorii senior.

Członkowie Koła PZW nr 107 w Mroczy od godziny 6:00 prowadzili zapisy zawodników, a później zostały rozlosowane stanowiska. Uczestnicy łowili ryby od godziny 7:00 do 11:00, następnie sędziowie zważyli złowione ryby. Tradycyjnie zostały one później wypuszczone do jeziora. W trakcie gdy ustalane były wyniki na uczestników czekał ciepły posiłek.

W zawodach udział wzięło łącznie 25 zawodników. Podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonali : Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński oraz Prezes Koła PZW nr 107 w Mroczy -  Ireneusz Okoniewski.

Klasyfikacja w kategorii junior:
I miejsce – Igor Pikula
II miejsce – Arkadiusz Oleksy
III miejsce - Julian Irza

Klasyfikacja w kategorii senior:
I miejsce – Emil Okoniewski
II miejsce – Tomasz Nawrot
III miejsce -  Paweł Ciszewski

materiał: Ewelina Musiał/ Gmina Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)