Dziś mamy 23 października 2020, piątek, imieniny obchodzą:

01 lipca 2020

Zakończenie roku szkolnego w gminie Mrocza. Burmistrz pożegnał ósme klasy

fot. UMIG Mrocza

fot. UMIG Mrocza

26 czerwca zakończył się rok szkolny 2019/2020. Rok ten był# dość szczególny. Od kilku miesięcy zajęcia odbywały się zdalnie.

W Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy oficjalne pożegnanie tego dnia miały klasy ósme. Wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów oraz dla osób ze szczególnymi osiągnięciami. Absolwenci zjawili się w sali gimnastycznej zachowując bezpieczne odległości, a kiedy to nie było możliwe zakładali maseczki.

Oficjalny apel odbył się także w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie. Miał on miejsce na boisku szkolnym. Również tutaj wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymały także nagrody finansowe.

W obu tych zakończeniach brał udział Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik, a w Szkole Podstawowej wziął udział także Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński.

Materiał: Urząd Miasta i Gminy w Mroczy 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)