Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego. Wręczono dyplomy wyróżniającym się uczniom

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

24 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w# Mroczy uroczyście zakończył się rok szkolny. Poprzedniego dnia zostały pożegnane klasy ósme.

Na początku uroczystości nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkolnego, ponieważ dotychczasowy poczet sztandarowy składał się z uczniów klasy ósmej.

Następnie głos zabrali: Dyrektor Szkoły Podstawowej – Maria Jolanta Miler, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Anita Wydef. Pogratulowali oni obecnym ukończenia roku szkolnego i życzyli udanych wakacji, które pozwolą nabrać sił na kolejny rok szkolny. Pożegnano również nauczycieli, którzy przechodzili na emeryturę lub zmieniali placówkę oświatową.

Następnie wręczono nagrody wyróżniającym się uczniom oraz laureatom konkursów czy zawodów sportowych. Wręczono również Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza za osiągnięcie najlepszych wyników w nauce. Trafiły one do rąk: Michała Mroza oraz Antoniny Wojtczak, którzy osiągnęli wysoką średnią 5,92.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał: Ewelina Musiał /UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)