Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
28 maja 2018

Zajęcia dla najmłodszych uczniów. Policjantka mówiła o bezpieczeństwie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Sierż. szt. Zofia Wrzeszcz odwiedziła dzieci w Szkole Podstawowej w Witosławiu i opowiadała im o # bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz bezpiecznym spędzaniu nadchodzących wakacji. Zajęcia zorganizowano dla najmłodszych, uczniów klas 0-III.

Policjantka z nakielskiego Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej w Witosławiu. Na zajęciach przeprowadzonych dla klas 0-III, sierż. szt. Zofia Wrzeszcz opowiadała o przepisach ruchu drogowego. Szczególnie zwracała uwagę na przestrzeganie tych przepisów, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dzieci poruszających się po drogach. Przypominała, że należy korzystać z wyznaczonych przejść dla pieszych, nie można wykorzystywać drogi do zabaw, ani po niej biegać.

Mowa była także o bezpieczeństwie dzieci podczas nadchodzących wakacji. Policjantka przypominała zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, zwracała uwagę, że dzieci nie powinny oddalać się od swoich rodziców, ani wymyślać zabaw, które zagrozić mogą ich bezpieczeństwu.

Maluchy chętnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantką i ćwiczyły zasady ruchu pieszych po drogach na miasteczku ruchu drogowego.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Sprawdzanie świateł
Bon upominkowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)