Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2018

Zajęcia dla najmłodszych uczniów. Policjantka mówiła o bezpieczeństwie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Sierż. szt. Zofia Wrzeszcz odwiedziła dzieci w Szkole Podstawowej w Witosławiu i opowiadała im o # bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz bezpiecznym spędzaniu nadchodzących wakacji. Zajęcia zorganizowano dla najmłodszych, uczniów klas 0-III.

Policjantka z nakielskiego Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej w Witosławiu. Na zajęciach przeprowadzonych dla klas 0-III, sierż. szt. Zofia Wrzeszcz opowiadała o przepisach ruchu drogowego. Szczególnie zwracała uwagę na przestrzeganie tych przepisów, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dzieci poruszających się po drogach. Przypominała, że należy korzystać z wyznaczonych przejść dla pieszych, nie można wykorzystywać drogi do zabaw, ani po niej biegać.

Mowa była także o bezpieczeństwie dzieci podczas nadchodzących wakacji. Policjantka przypominała zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, zwracała uwagę, że dzieci nie powinny oddalać się od swoich rodziców, ani wymyślać zabaw, które zagrozić mogą ich bezpieczeństwu.

Maluchy chętnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantką i ćwiczyły zasady ruchu pieszych po drogach na miasteczku ruchu drogowego.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi transportowe
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bon upominkowy
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Makijaż na każdą okazję
MEBLE PIOTR PASIEKA
Siłownia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)