Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

28 lutego 2018

Zachęcali uczniów do wstąpienia w policyjne szeregi. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z Nakła przeprowadzili wczoraj (27.02) zajęcia dla uczniów Technikum Mundurowego z # Mroczy, podczas których zachęcali młodych ludzi do tego, aby po ukończeniu szkoły wstąpili w policyjne szeregi. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Nakła podczas spotkań z uczniami szkół ponadgimnazjalnych propagują zawód policjanta i zachęcają młodych ludzi, aby po ukończeniu szkoły wstąpili w policyjne szeregi. Jedno z takich spotkań zostało zorganizowane wczoraj (27.02) w Technikum Mundurowym w Mroczy.

O policyjnej służbie opowiadali młodzieży sierż. szt. Zofia Wrzeszcz z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz asp. Łukasz Król przewodnik policyjnego psa.
Młodzież została poinformowana, jakie wymagania musi spełnić kandydat do Policji oraz jakie dokumenty i gdzie powinien złożyć. Omówione zostały również wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego począwszy od testu wiedzy, poprzez test sprawnościowy, test psychologiczny, rozmowę kwalifikacyjną na komisji lekarskiej skończywszy.

Policjanci omówili też specyfikę swojej pracy. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, dlatego mundurowi zachęcali, aby po zakończeniu szkoły zdecydowali się na wstąpienie w policyjne szeregi.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Modne aranżacje
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)