Dziś mamy 6 lipca 2022, środa, imieniny obchodzą:

24 maja 2022

Za zasługi w walce z pandemią Covid-19. DPS w Nakle otrzymał podziękowania

fot. archiwum

fot. archiwum

W miniony piątek podczas odbywającej się# konferencji pt.: "Deinstytucjonalizacja usług społecznych - dobre praktyki", której tematem przewodnim jest "Strategia rozwoju usług społecznych z perspektywą do 2035 roku" DPS w Nakle został doceniony.

Z rąk Wojewody Kujawsko Pomorskiego Pana Mikołaja Bogdanowicza na ręce Pani Dyrektor Ewy Kistowskiej zostały wręczone Podziękowania dla Dyrekcji i Pracowników Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią za zasługi i poświęcenie w walce z pandemią Covid-19.

Niniejsze podziękowanie otrzymały jedynie wybrane jednostki. Tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia.

Materiał: Magda Pasieka - Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

fot. DPS Nakło fot. DPS Nakło

Oceń artykuł: 5 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)