Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Z wizytą u sąsiadki. "Ryba na wszystkie sposoby"

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

W świetlicy wiejskiej w Wyrzy 18 maja br. miało miejsce spotkanie z cyklu” Z wizyta u sąsiadki”. #Zatytułowane było ono „Ryba na wszystkie sposoby”, gdyż to właśnie ten składnik stanowił podstawę do większości dań, którymi ugoszczono gości.

Wśród zaproszonych osób znaleźli się m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Joanna Murawiec - Kierownik Refaratu Odsługi Administracyjnej i Promocji, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Tomasz Krakowski oraz Radny Rady Miejskiej w Mroczy – Tomasz Tarnolicki. W wydarzeniu uczestniczyły także przedstawicielki KGW z całej gminy.

Uroczystego otwarcia dokonała Przewodnicząca Gminnej Rady KGW – Renata Bolka. Pogratulowała ona Agnieszce Kiernie – Przewodniczącej KGW Wyrza, które obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności. Życzenia w imieniu władz samorządowych złożyli Burmistrz  – Leszek Klesiński oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Tomasz Krakowski. Podziękowano także pierwszej Przewodniczącej Koła w Wyrzy – Wacławie Mikołajczyk. 

 materiał; Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)