Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 marca 2018

Z wizytą na Komisariacie Policji. Na uczniów czekały nie lada atrakcje

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

19 marca uczniowie kl. IV c w ramach lekcji wychowawczej odwiedzili Komisariat Policji w# Mroczy. Młodzież dowiedziała się jak wygląda praca policjanta, na jakie sekcje podzielony jest komisariat, kto to jest dzielnicowy, a także jak należy dbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

Na uczniów czekały nie lada atrakcje. Mieli możliwość obejrzenia aresztu tymczasowego „od środka”, zobaczenia jak wygląda „dmuchanie w balonik” na żywo oraz zakucie kogoś w kajdanki. Uwieńczeniem spotkania było obejrzenie policyjnego radiowozu i włączenie „koguta”. Uczniowie zadowoleni i pełni wrażeń wrócili na dalsze lekcje do szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Komisariatu Policji w Mroczy za gościnność, a w szczególności Panu asp. Szymonowi Kujawie za oprowadzenie nas i zapewnienie tak licznych atrakcji.

Materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)