Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

ZSP zaprezentował się na Jarmarku Św. Wawrzyńca

fot.pow

fot.pow

Doroczna impreza plenerowa „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”# odbyła się 2 czerwca 2019 r., a w jej ramach 16. Konkurs Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk” oraz 11. Jarmark św. Wawrzyńca. Organizatorami są Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Muzeum Ziemi Krajeńskiej.

Na jarmarku zaprezentowały się szkoły, a wśród nich Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. W godzinach 8:30 – 16:00 wychowankowie  i nauczyciele promowali kierunki kształcenia. Na stoisku zaprezentowano nauczane zawody.  Można było uzyskać wszelkie informacje na temat szkół branżowych. Kucharze przygotowali wypieki z okazji święta: ciasteczka oraz chlebki bananowe, na najmłodszych czekały balony, chętnym dzieciom uczennice malowały twarze. Trwa nabór do szkół ponadgimnazjalnych oraz ponadpodstawowych, chętnych serdecznie w nasze progi zapraszamy!

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)