Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 października 2018

XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Staszic czeka na wyniki

fot: pow

fot: pow

Dnia 4. października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się etap szkolny XI. Edycji # Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań. Najlepsi, którzy zdobędą wymaganą liczbę punktów, zakwalifikują się do zawodów regionalnych w Poznaniu. Wyniki etapu szkolnego już 27. października. Trzymamy kciuki za uczestników ze Staszica!

Autor: Tomasz Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)