Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2019

XIV Sesja Rady Miejskiej w Mroczy. Przedstawiamy porządek obrad

fot. archiwum

fot. archiwum

XIV Sesja Rady Miejskiej w Mroczy odbędzie się w dniu # 6 grudnia 2019 r. (piątek), o godz. 10.30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie porządku dorad XIV Sesji Rady Miejskiej w Mroczy.
3. Pisemna informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mroczy o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym oraz o zgłoszonych interpelacjach i zapytaniach radnych.
4. Pisemna informacja Burmistrza o realizacji uchwał podjętych na XII Sesji Rady Miejskiej oraz pracy w okresie międzysesyjnym.
5. Wykład o Świętym Mikołaju z Miry.
6. Odczytanie dekretu Stolicy Apostolskiej z dnia 18 czerwca 2019 r. zatwierdzającego Świętego Mikołaja z Miry Patronem Miasta Mrocza.
7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Świętego Mikołaja z Miry za Patrona Miasta Mrocza.
8. Oświadczenia, wolne głosy i wnioski.
9. Okolicznościowy koncert. 
10. Zakończenie obrad sesji.

materiał: BIP Mrocza 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Fj, w dniu 04-12-2019 17:49:00 napisał:

  Tyle jest ważnych spraw do załatwienia a radni będą słuchać wykładu o świętym Mikołaju ciekawy temat

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Paweł, w dniu 04-12-2019 22:47:20 napisał:

  tyle kasy potrzebne w gminie to może coś o świętego się skapnie w prezencie

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Ort, w dniu 05-12-2019 13:43:09 napisał:

  Niech się Szanowni Radni nauczą w końcu, jeszcze w starym roku kalendarzowym, nie mówić błędnie na każdej kolejnej sesji - 'łamane na", "na dzień dzisiejszy" i "w roku dwutysięcznym dziewiętnastym"...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Bon upominkowy
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Sprawdzanie świateł
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)