Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2019

Wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Nie zabrakło śpiewania kolęd

fot. Wojciech Łassa

fot. Wojciech Łassa

Dnia 20 grudnia 2019 w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Mariusz Dereziński życząc zebranym zdrowych i spokojnych świat i szczęśliwego nowego roku. Zebrani obejrzeli inscenizację szopki bożonarodzeniowej przygotowaną przez uczniów i nauczycieli szkoły. Z niecierpliwością wszyscy oczekiwali wizyty Gwiazdora, który po przybyciu obdarował wszystkich upominkami.

Nie zabrakło śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i składania życzeń świątecznych i noworocznych. W rodzinnej atmosferze wspólnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.

materiał: Wojciech Łassa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)