Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2019

Wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Nie zabrakło śpiewania kolęd

fot. Wojciech Łassa

fot. Wojciech Łassa

Dnia 20 grudnia 2019 w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Mariusz Dereziński życząc zebranym zdrowych i spokojnych świat i szczęśliwego nowego roku. Zebrani obejrzeli inscenizację szopki bożonarodzeniowej przygotowaną przez uczniów i nauczycieli szkoły. Z niecierpliwością wszyscy oczekiwali wizyty Gwiazdora, który po przybyciu obdarował wszystkich upominkami.

Nie zabrakło śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i składania życzeń świątecznych i noworocznych. W rodzinnej atmosferze wspólnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.

materiał: Wojciech Łassa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)