Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Współpraca jednostki OSP z policją. Przekazanie defibrylatora

fot. powierzone

fot. powierzone

Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Specjalnego w # Kowalewku dzięki inicjatywie Pani poseł Ewy Kozaneckiej przy współpracy i wsparciu z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu pozyskała środki finansowe na zakup sprzętu ratownictwa medycznego w postaci AED (defibrylatory).

Rozumiejąc potrzeby innych służb mundurowych oraz wychodząc naprzeciw ich potrzebom Komenda OSP JRS Kowalewko postanowiła wesprzeć również inne jednostki dzieląc się w tym zakresie sprzętem ratującym życie ludzkie.  Postanowiono, że w ramach wieloletniej współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Nakle a OSP JRS Kowalewko przy zaangażowaniu Pani poseł Ewy Kozaneckiej podjęto decyzję o wsparciu w/w placówki Policji. Ponadto takie wsparcie popłynie w najbliższym czasie również do innych instytucji i służb mundurowych.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Krzysztof Zawołański, Zastępca Dyrektora Regionalnego Dyrekcji Lasów Państwowych – Ireneusz Norbert Jałoza, radni powiatowi Adam Tchórzewski oraz Paweł Duda.  Wsparcie, które udzielamy Policji Państwowej jest dowodem wzajemnej wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi podmiotami, a także troską o bezpieczeństwo powszechne obywateli i funkcjonariuszy naszego powiatu.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 16 28

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Mikrodermabrazja
Baterie
od 0,90PLN
Makijaż na każdą okazję
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Siłownia
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Meble kuchenne - na zamówienie
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)