Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

20 września 2021

Wpadł podczas rutynowej kontroli. 40-latek wiele miał na sumieniu

fot. KGP

fot. KGP

40-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego nie miał uprawnień do# kierowania pojazdami i był pijany, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę peugeota i ruszyć w trasę. Z ruchu wyeliminowali go mundurowi z szubińskiego komisariatu.

W miniony piątek (17.09.21) mundurowi z szubińskiego komisariatu pełniąc służbę na terenie miasta zatrzymali do rutynowej kontroli peugeota.

Prowadzącego auto 40-latka sprawdzono alkomatem, który wykazał w jego organizmie półtora promila. Okazało się też, że kontrolowany wsiadł za kierownicę, choć w ogóle nie posiadał wymaganych uprawnień.

Auto przekazano osobie wskazanej, a kierującemu wręczono wezwanie na przesłuchanie. W najbliższych dniach śledczy przedstawią 40-latkowi zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu bydgoskiego poniesie też odpowiedzialność za to, że wsiadł za kierownicę bez wymaganych uprawnień, a karę dla niego wymierzy sąd.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)