Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2023

Wojewódzkie Igrzyska w Białych Błotach. Sukces lekkoatletek z SP Mrocza

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Dnia 02.06.2023 na stadionie w Białych Błotach odbył się Finał Wojewódzki w# Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców rocznika 2012 szkół podstawowych.

W skład trójboju wchodzą : bieg na 60 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową. Uzyskany wynik w każdej konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składają się 4 najlepsze rezultaty zawodniczek. Powiat nakielski reprezentował zespół dziewcząt z Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. Łącznie wystartowało 170 uczniów z 35 szkół podstawowych województwa kujawsko - pomorskiego. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice naszej szkoły. W końcowej klasyfikacji reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Mroczy zdobyła 671 punktów i zajęła 4 miejsce w Finale Wojewódzkim w Trójboju Lekkoatletycznym. Jest to wielki sukces naszych reprezentantek, tym bardziej, że pokonaliśmy szkoły sportowe o profilu lekkoatletycznym. Indywidualnie najwyższy wynik w zawodach uzyskała Lena Jóźwiak .

Oto skład zespołu SP Mrocza:
-Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka,
Aleksandra Tonderys, Lena Dryla.

Opiekunem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)