Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Wizyta Łukasza Schreibera. Rozmowy o usuwaniu skutków nawałnicy

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Podczas sobotniej wizyty Ministra Łukasza Schreibera w Gminie # Mrocza po otwarciu placu zabaw wraz z przedstawicielami władz samorządowych udał się w miejsca, które najbardziej ucierpiały w nawałnicy dwa lata temu.

Kilka z nich zostało już wyremontowanych, inne zostaną odbudowane dzięki niedawno otrzymanym dotacjom z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej i rezerwy celowej budżetu Państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dzięki wsparciu z zewnątrz mamy szanse, aby nasza gmina powróciła do stanu sprzed dwóch lat.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)