Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
14 kwietnia 2018

Wiemy, kto wybuduje toalety. Wyłoniono wykonawcę

Triathlon w Rościminie, fot. archiwum

Triathlon w Rościminie, fot. archiwum

Dwie firmy były zainteresowane budową toalet publicznych w Mroczy i #Rościminie. 13 kwietnia podjęto decyzję o wybraniu jednej z ofert.

Obiekty mają się składać z kabiny dostępnej dla ogółu użytkowników, pomieszczenia technicznego dostępnego dla serwisantów. Obiekt ma być przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózku inwalidzkim. Toalety będą przeznaczone do działania 24 godz. na dobę przez wszystkie dni tygodnia, a także wyposażone we wrzutniki monet z „podwyższoną odpornością na wandalizm" i system alarmowy - informujący o włamaniu.

Przetarg mający wyłonić wykonawcę ogłoszony został w połowie marca. 30 marca otwarto oferty. Zainteresowane wykonaniem toalet były dwie firmy: BUDITECHNIKA Sp. z o.o. (214,5 tys. zł) i „WC SERWIS ŁÓDŹ” Sp. z o.o. (236,5 tys. zł).

Po przeanalizowaniu ofert, wybrano ofertę firmy BUDITECHNIKA z Plichowic, to właśnie ta firma zbuduje toalety.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    John, w dniu 14-04-2018 19:23:56 napisał:

    Oby to nie skończyło się kompletną dewastacją jak w przypadku toalety koło Tesco w Nakle. Kto był ten wie. Śmierdzi,butelki po piersiówkach w sedesie,wszystko pomazane. Czy nie lepiej byłoby zatrudnić kogoś , kto by nad tym czuwał. tak jest np. na Placu Zamkowym w Nakle. No i podatnicy mieliby jednego bezrobotnego mniej na utrzymaniu.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
DANIA OBIADOWE
REGAŁY
Stół z blatem szklanym + krzesła
Sprawdzanie geometrii kół
Meble łazienkowe
SYPIALNIE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)