Dziś mamy 17 stycznia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2018

Wesoła lekcja muzyki. Zajęcia przeprowadził Artur Cwudziński

fot. pow.

fot. pow.

Co to jest dźwięk? Jak zapisać muzykę? I co z tymi ćwierćnutami? Dzieci ze Szkoły #Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy właśnie na te pytania szukały odpowiedzi.

Dzięki wspólnym zabawom muzycznym i grze na instrumentach perkusyjnych takich jak m. in.: djembe, darbuka, czy bongosy, dzieci weszły w żywy świat muzyki poznając jej ciekawe uroki. Zajęcia przeprowadził Artur Cwudziński instruktor NOKu na co dzień prowadzący zajęcia z gry na perkusji. Muzyka w tak realnej i rzeczywistej postaci bardzo rozochociła dzieci do nauki nut, dynamiki oraz rytmiki. Zajęciom towarzyszyła radosna atmosfera i dużo śmiechu.

Materiał: Artur Cwudziński

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Masaż leczniczy
Makijaż ślubny
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Bon upominkowy
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)