Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 kwietnia 2018

W rocznicę katastrofy smoleńskiej. Złożono wiązanki pod tablicami

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

10 kwietnia 2018r. przypada 78 rocznica Zbrodni Katyńskiej oraz 8 rocznica katastrofy lotniczej pod # Smoleńskiem.

 Z tej okazji na Cmentarzu Parafialnym w Mroczy pod tablicą katyńską i smoleńską, okolicznościowe wiązanki złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza - Zygmunt Gliszczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Andrzej Brzóska, Prezes Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Koło im. ppor. Franciszka Borzycha w Mroczy - Maria Nowacka wraz z członkiem stowarzyszenia – Jarosławem Odrobińskim (Radny Rady Miejskiej w Mroczy), Przewodniczący Gminnego Zarządu PSL Mrocza – Henryk Kimber wraz z członkami Radosławem Mrugowskim oraz Jarosławem Okonkiem.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)