Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 kwietnia 2018

W rocznicę katastrofy smoleńskiej. Złożono wiązanki pod tablicami

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

10 kwietnia 2018r. przypada 78 rocznica Zbrodni Katyńskiej oraz 8 rocznica katastrofy lotniczej pod # Smoleńskiem.

 Z tej okazji na Cmentarzu Parafialnym w Mroczy pod tablicą katyńską i smoleńską, okolicznościowe wiązanki złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza - Zygmunt Gliszczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Andrzej Brzóska, Prezes Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Koło im. ppor. Franciszka Borzycha w Mroczy - Maria Nowacka wraz z członkiem stowarzyszenia – Jarosławem Odrobińskim (Radny Rady Miejskiej w Mroczy), Przewodniczący Gminnego Zarządu PSL Mrocza – Henryk Kimber wraz z członkami Radosławem Mrugowskim oraz Jarosławem Okonkiem.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)