Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

04 stycznia 2020

W grudniu dużo się działo. Na zakończenie odbyły się jasełka

fot. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

fot. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Wszyscy święta Bożego Narodzenia kochają i niecierpliwie na nie # czekają. Jak na przedszkolaków przystało, bardzo dużo się w grudniu działo.

Już z początkiem grudnia każdy z nas odczuć mógł ze to świąteczny czas. Okna i sale zostały przystrojone dekoracjami zimowymi i świątecznymi. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały prace plastyczne o tematyce świątecznej. Były gwiazdorki, bałwanki, łańcuchy na choinkę i smakowite dekorowanie pierników.

6 grudnia ogromna radość, gdyż przedszkolaki znalazły upominki od Świętego Mikołaja. W ostatni dzień przed świąteczną przerwą w Przedszkolu jak i w Szkole Podstawowej, odbyły się wigilie klasowe podczas których nie zabrakło miłych życzeń i upominków.

Zwieńczeniem świątecznych oczekiwań były tradycyjne "Jasełka" odegrane przez przedszkolaków.

materiał: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Meble łazienkowe
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Mikrodermabrazja
Naczepa platforma
Meble młodzieżowe systemowe
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)