Dziś mamy 17 listopada 2018, sobota, imieniny obchodzą:

09 lipca 2018

W Witosławiu będzie się działo. Na sobotę zaplanowano szereg atrakcji

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na Witosławskie Impresje, #które odbędą się w Parku Dworskim w Witosławiu.

Startujemy 14 lipca od godziny 16:00. W programie: stoiska KGW, warsztaty płaskorzeźby, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku oraz paintball, występ kabaretu OKO w Bydgoszczy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Tęgie chłopy". Po koncercie zabawę taneczną zapewni DJ Gruszka.

materiał: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Gf, w dniu 10-07-2018 21:02:51 napisał:

  Wszystkie imprezy w Witosławiu to już nie ma innych sołectw w tej gminie czy ta miejscowość jest jakaś uprzywilejowana czy Pan Burmistrz obawia się radnego z Witosławia

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Rtyu, w dniu 11-07-2018 19:42:10 napisał:

  A Witosławskie Impresje Ludowe mają być w Mroczy albo Matyldzinie?!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  HJ, w dniu 12-07-2018 11:09:37 napisał:

  Zróbcie w Wyrzy dużo tam miejsca m.in Stary kościół z żulami cmentarz obok zarośnięty czy też kłusowniki koczujący koło rzeki ...i wy się dziwicie że robione jest w Witosławiu .Park jest pełno miejsca jezioro ,cień drzew , sklep blisko i wgł dobre miejsce no i więcej ludzi tam mieszka . Taka Białowieża to same pola, poniatówki i brak miejsca .Jedynymi miejscowościami gdzie jest jakieś duże miejsce do tego typu imprez to Rościmin Witosław i Orle( łąka kolo kościoła i magazynu)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Czytniki kodów kreskowych
Naczepa platforma
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Tonery Directions
27PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)