Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2019

W Mroczy bawiono się na balu. Zabawa była przednia

fot. pow

fot. pow

Dnia 05.01.2019 roku odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły # Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

W imieniu Rady Rodziców dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę i hojność. Szczególne podziękowania kierujemy  do Darczyńców, którzy poprzez wkład finansowy i rzeczowy przyczynili się do sukcesu balu. Za pomoc w organizacji balu dziękuję Iwonie Jesse, Iwonie Tadych, Anicie Jurek, Anicie Wydef, Monice Wołowicz, Beacie Dudzińskiej, Karolinie Mizerze. Serdecznie dziękuję paniom, które upiekły wspaniałe ciasta .Za przygotowanie jedzenia ,miłą i fachową obsługę dziękuję personelowi kuchni z Ośrodka Przygotowań Olimpijskich działającemu przy MGOKiR  w Mroczy. Serdeczne podziękowania składam zespołowi ,,Maciejka '' który grał i zabawiał wszystkich gości na balu. Środki uzyskane z darowizn zostaną przekazane na cele statutowe Rady Rodziców .

Przewodnicząca Rady Rodziców

materiał: Anita Wydef

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 111 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)