Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 września 2018

W 79. rocznicę. Złożono wiązanki w miejscach pamięci

fot. Kinga Potoczna

fot. Kinga Potoczna

W związku z przypadającą w dniu 1 września 2018 roku 79. rocznicą wybuchu II wojny #światowej w hołdzie wszystkim poległym w obronie Ojczyzny złożono okolicznościową wiązankę w miejscach pamięci na terenie Gminy Mrocza.

Wiązankę złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Andrzej Brzóska oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Zygmunt Gliszczyński.

Pierwszym miejscem, przy którym złożono kwiaty był pomnik przy drodze wojewódzkiej na trasie Mrocza – Bydgoszcz w Słupówku. Później delegacja udała się na Stary Cmentarz, który znajduje się w Mroczy przy ul. Nakielskiej.

 materiał: Kinga Potoczna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)