Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

07 stycznia 2020

W 101 rocznicę wybuchu powstania. Delegacje złożyły wiązanki

fot. Ewelina Musiał

fot. Ewelina Musiał

5 stycznia obchodzimy rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W tym roku była #to 101. rocznica. Z tej okazji delegacje zebrały się na Placu Wolności aby złożyć okolicznościowe wiązanki. Złożono również kwiaty pod tablicą memoratywną na ul. Łabędzkiego. Następnie odbyła się msza św.

Dziękujemy za przybycie delegacjom: Urzędu Miasta i Gminy Mrocza, Rady Miejskiej w Mroczy, Starostwa Powiatu Nakielskiego oraz Rady Powiatu Nakielskiego, Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/19 Koło w Mroczy im. ppor. Franciszka Borzycha, Koła Polskiego Stronnictwa Ludowego, Przedstawicieli Oświaty z Gminy Mrocza, Banku Spółdzielczego oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy.

Materiał:  Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)