Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 kwietnia 2018

Violetta Erdmann powołana na dyrektora. Otrzymała kwiaty i list gratulacyjny

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu Burmistrz Miasta i # Gminy Mrocza – Leszek Klesiński dokonał powierzenia funkcji Dyrektora - Violettcie Erdmann wręczając przy tym bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny.

Do życzeń przyłączyła się Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty - Hanna Polewczyńska. Violetta Erdman zarządzać będzie placówką przez kolejne 5 lat (od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2023 r.).

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)