Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
25 lutego 2018

Uroczysty apel w szkole. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

Dnia 6 lutego 2018 r. podczas uroczystego apelu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy # uzyskali wysokie miejsca podczas konkursów, jakie odbyły się w I semestrze.

Mikołaj Bąk zajął II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas IV „Mistrz tabliczki mnożenia”. Natomiast Weronika Pokojska zajęła III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym dla uczniów kl. IV „Zdrowy styl życia”.

materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.  

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)