Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 lutego 2018

Uroczysty apel w szkole. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

Dnia 6 lutego 2018 r. podczas uroczystego apelu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy # uzyskali wysokie miejsca podczas konkursów, jakie odbyły się w I semestrze.

Mikołaj Bąk zajął II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas IV „Mistrz tabliczki mnożenia”. Natomiast Weronika Pokojska zajęła III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym dla uczniów kl. IV „Zdrowy styl życia”.

materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.  

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)