Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
25 lutego 2018

Uroczysty apel w szkole. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

Dnia 6 lutego 2018 r. podczas uroczystego apelu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy # uzyskali wysokie miejsca podczas konkursów, jakie odbyły się w I semestrze.

Mikołaj Bąk zajął II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas IV „Mistrz tabliczki mnożenia”. Natomiast Weronika Pokojska zajęła III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym dla uczniów kl. IV „Zdrowy styl życia”.

materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.  

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)