Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2023

Uroczystość w mroteckim przedszkolu. Dzieci odebrały dyplomy

fot. MM

fot. MM

W środowy poranek w Przedszkolu Miejskim w #Mroczy miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2023. Tego dnia społeczność przedszkola pożegnała swoich absolwentów, którzy już od września uczęszczać będą do szkoły podstawowej.

Przybyłych na spotkanie gości powitała dyrektor Michalina Długołęcka. Oprócz dzieci, ich rodziców oraz wychowawców, w uroczystości uczestniczyła również reprezentująca gminę Mrocza – dyrektor gminnego zespołu obsługi oświaty Alicja Babiarz-Synakiewicz.

Tego dnia dzieci zaprezentowały szereg artystycznych występów, żegnając przy tym kończących swoją przygodę w przedszkolu „starszaków”. Na zakończenie, przyszedł czas na specjalne podziękowania za trud włożony w pracę z dziećmi oraz ich wychowanie. Podziękowania otrzymali zarówno pracownicy przedszkola, jak i rodzice dzieci. Mali absolwenci odebrali również specjalne dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

 

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)