Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2024

Uczniowie w Bożejewiczkach. Wycieczka do westernowego miasteczka

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 11 czerwca uczniowie klasy 5a i 5c oraz 4a i 5b Szkoły Podstawowej #im. Wojska Polskiego w Mroczy uczestniczyli w wycieczce do westernowego miasteczka Silverado City.

Mieli okazję przeżyć napad na pociąg, a także obejrzeć konne show oraz komiczne inscenizacje, m. in. napad na bank. Uczniowie skorzystali również z wielu atrakcji: wykrywanie i płukanie złota, strzelanie z łuku, rzuty tomahawkami, nożami, kapeluszem i podkową, dojenie krowy, ujeżdżanie byka, zjeżdżalnie, tor przeszkód. Po obiedzie w restauracji Route 66 i zakupieniu pamiątek, zadowoleni wrócili do domu.

Materiał: Beata Mazur-Spychalska / SP Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)