Dziś mamy 30 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Uczniowie na wycieczce. Zwiedzanie zoo i wspólna zabawa w parku rozrywki

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

30 maja uczniowie klas #młodszych oraz ich nieco starsi koledzy ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu wybrali się na wycieczkę do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie zoo. Tam dzieci mogły podziwiać: niedźwiedzie, rysie, żbiki, wilki, kozice, osiołki, żubry, dziki, lamy, zebry, konie i wiele innych. Miały okazję na żywo zobaczyć również tygrysa, lemury, wiele gatunków ryb, płazów i gadów. Po zwiedzaniu zoo uczniowie udali się do Parku Rozrywki. Tam w Zaginionym Świecie  oglądali  figury dinozaurów oraz zobaczyli wielkie owady. W dalszej części wycieczki dzieci korzystały z licznych urządzeń, które dostarczyły im wiele radości i sprawiały, że z twarzy nie znikał uśmiech. Były rozmaite karuzele, zjeżdżalnie, basen z łódeczkami, gabinet luster, zamki dmuchane, trampoliny, samochody. Wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni, zmęczeni wyczerpującą zabawą, ale pełni niezapomnianych wrażeń wrócili bezpiecznie do domów.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Europejska Nagroda Natura 2000. Kto może sie zgłosić?

Komisja Europejska przedłużyła termin składania wniosków do kolejnej edycji #Europejskiej Nagrody Natura 2000 (Natura 2000 Award). Kandydatury można zgłaszać do 12 października 2023 r.

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)