Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2018

Uczniowie zwiedzili jedną z nakielskich firm. Dowiedzieli się wielu informacji

fot. Ewa Tomaszewska

fot. Ewa Tomaszewska

W dniu 13 kwietnia 2018 r uczniowie kl. II Technikum Mundurowego BZDZ w Mroczy zwiedzali #zakłady „Zelan” w Nakle nad Notecią. Młodzież zapoznała się z krótką historią zakładu, jego infrastrukturą i ofertą, którą przedstawiła pani koordynator Joanna Czelińska z działu logistyki.

Uczniowie obserwowali rozładunek surowca z samochodu dostawczego do magazynu oraz składowanie paletowych jednostek ładunkowych w magazynie wyrobu gotowego. Pracownicy działu logistyki z ogromną życzliwością i zaangażowaniem przedstawili proces produkcji krok po kroku oraz środowisko programu SAP Business One, który obsługuje system MRP jaki funkcjonuje w zakładzie, ze szczególnym uwzględnieniem obiegu dokumentów i monitorowania procesu produkcji.

Uczniowie przygotowują się do pierwszego z trzech egzaminów kwalifikacyjnych, do którego przystąpią w czerwcu b.r. Potwierdzenie nabytej wiedzy teoretycznej w praktyce okazało się ciekawym doświadczeniem. Młodzież z Mroczy zrobiła pozytywne wrażenie na pracownikach, co potwierdziła pani koordynator stwierdzeniem - „Chętnie widzielibyśmy uczniów na praktykach w naszym zakładzie”.

Materiał: Ewa Tomaszewska / red.

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)