Dziś mamy 19 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 grudnia 2017

Uczennice wzięły udział w konkursie literackim. Trwa głosowanie

Sara Berghleh, Marta Kucharczyk, Wiktoria Szplitt i Anna Sobierajska pod opieką # p. Beaty Orzechowskiej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie MISJA KSIĄŻA. Tematem przewodnim konkursu był temat dom.

Uczennice napisały zbiór opowiadań pt. "W poszukiwaniu domu". W związku z przyjęciem naszej książki do konkursu prosimy o zagłosowanie na naszą książkę.

Od 15 grudnia możliwe jest głosowanie w konkursie literackim „Misja-książka!”. Wystarczy przejść na stronę głosowania www.ridero.eu , wybrać swoją ulubioną książkę (czyli naszą " W poszukiwaniu domu" i następnie oddać głos). Przypominamy, że jedna osoba może zagłosować tylko raz, a nieuczciwie oddane głosy nie będą brane pod uwagę.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)