Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 grudnia 2017

Uczennice wzięły udział w konkursie literackim. Trwa głosowanie

Sara Berghleh, Marta Kucharczyk, Wiktoria Szplitt i Anna Sobierajska pod opieką # p. Beaty Orzechowskiej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie MISJA KSIĄŻA. Tematem przewodnim konkursu był temat dom.

Uczennice napisały zbiór opowiadań pt. "W poszukiwaniu domu". W związku z przyjęciem naszej książki do konkursu prosimy o zagłosowanie na naszą książkę.

Od 15 grudnia możliwe jest głosowanie w konkursie literackim „Misja-książka!”. Wystarczy przejść na stronę głosowania www.ridero.eu , wybrać swoją ulubioną książkę (czyli naszą " W poszukiwaniu domu" i następnie oddać głos). Przypominamy, że jedna osoba może zagłosować tylko raz, a nieuczciwie oddane głosy nie będą brane pod uwagę.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)