Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
22 grudnia 2017

Uczennice wzięły udział w konkursie literackim. Trwa głosowanie

Sara Berghleh, Marta Kucharczyk, Wiktoria Szplitt i Anna Sobierajska pod opieką # p. Beaty Orzechowskiej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie MISJA KSIĄŻA. Tematem przewodnim konkursu był temat dom.

Uczennice napisały zbiór opowiadań pt. "W poszukiwaniu domu". W związku z przyjęciem naszej książki do konkursu prosimy o zagłosowanie na naszą książkę.

Od 15 grudnia możliwe jest głosowanie w konkursie literackim „Misja-książka!”. Wystarczy przejść na stronę głosowania www.ridero.eu , wybrać swoją ulubioną książkę (czyli naszą " W poszukiwaniu domu" i następnie oddać głos). Przypominamy, że jedna osoba może zagłosować tylko raz, a nieuczciwie oddane głosy nie będą brane pod uwagę.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)