Dziś mamy 15 listopada 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2017

Uczennice wzięły udział w konkursie literackim. Trwa głosowanie

Sara Berghleh, Marta Kucharczyk, Wiktoria Szplitt i Anna Sobierajska pod opieką # p. Beaty Orzechowskiej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie MISJA KSIĄŻA. Tematem przewodnim konkursu był temat dom.

Uczennice napisały zbiór opowiadań pt. "W poszukiwaniu domu". W związku z przyjęciem naszej książki do konkursu prosimy o zagłosowanie na naszą książkę.

Od 15 grudnia możliwe jest głosowanie w konkursie literackim „Misja-książka!”. Wystarczy przejść na stronę głosowania www.ridero.eu , wybrać swoją ulubioną książkę (czyli naszą " W poszukiwaniu domu" i następnie oddać głos). Przypominamy, że jedna osoba może zagłosować tylko raz, a nieuczciwie oddane głosy nie będą brane pod uwagę.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)