Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 grudnia 2018

Uczennice Żeglugi stypendystkami Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

fot.  Bogdan Szlagowski

fot. Bogdan Szlagowski

14. grudnia 2018 roku, o godzinie 10.00, w sali konferencyjnej Kujawsko- Pomorskiego Urzędu # Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Jak co roku – otrzymali je najlepsi uczniowie danych typów szkół. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Najwyższą średnią ocen w technikum żeglugi uzyskała Joanna Kasperska – uczennica klasy trzeciej. Natomiast w II technikum bezkonkurencyjna okazała się Weronika Świtalska (także klasa trzecia), kształcąca się w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali.

Otrzymane stypendia to wielki powód do dumy i prestiż, ale także wymierna korzyść finansowa. Warto też nadmienić, że jedna z nagrodzonych – Weronika - została w tym roku szkolnym także stypendystką Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.   

Uczennicom w uroczystości towarzyszyli: Dyrektor szkoły – p. Kazimierz Toczko oraz nauczyciele: p. Jacek Adamczewski i p. Bogdan Ślagowski.

materiał: Maciej Muzalewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)