Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 kwietnia 2018

Tym razem najlepsi! Uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami

fot. pow.

fot. pow.

Już po raz drugi uczniowie mroteckiego gimnazjum wzięli udział w kolejnej #edycji "Potyczek Informatycznych" - konkursu organizowanego przez ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle.

Tym razem drużyna w składzie: Fabian Fetter, Kamil Kolanowski i Paweł Najdowski okazała się najlepsza! Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami m. in. z zakresu budowy komputera, algorytmiki, programowania w Logo oraz obsługi programu graficznego Gimp.

Opiekunem drużyny jest p. Małgorzata Kaźmierczak

materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)