Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2018

Tym razem najlepsi! Uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami

fot. pow.

fot. pow.

Już po raz drugi uczniowie mroteckiego gimnazjum wzięli udział w kolejnej #edycji "Potyczek Informatycznych" - konkursu organizowanego przez ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle.

Tym razem drużyna w składzie: Fabian Fetter, Kamil Kolanowski i Paweł Najdowski okazała się najlepsza! Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami m. in. z zakresu budowy komputera, algorytmiki, programowania w Logo oraz obsługi programu graficznego Gimp.

Opiekunem drużyny jest p. Małgorzata Kaźmierczak

materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)