Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
04 września 2017

Tydzień adaptacyjny. Każde dziecko otrzymało medal „Dzielnej Wiewiórki”

fot. Przedszkole Miejskie w Mroczy

fot. Przedszkole Miejskie w Mroczy

W dniach od 24.08.2017 do 30.08.2017 tradycyjnie już w Przedszkolu Miejskim w Mroczy #odbył się „Tydzień adaptacyjny” dla dzieci i rodziców naszych nowych przedszkolaków. W tym roku odbył się w grupie Wiewiórek.

Dzieci i rodzice poznali salę przedszkolną i inne pomieszczenia. Dzieci mogły korzystać w wybranych przez siebie kącikach zainteresowań, bawiły się także w różne zabawy ruchowe przy muzyce i z chustą animacyjną, bawiły się na świeżym powietrzu, korzystały ze sprzętu ogrodowego, który wzbudził ich ogromną radość.

Podczas trwania dni adaptacyjnych dzieci mogły bawić się z rodzicami, ale także pozostawały same na krótki czas w grupie z nauczycielkami, koleżankami i kolegami.

W ostatnim dniu na dzieci czekał słodki poczęstunek w stołówce przedszkolnej przygotowanej przez panie, a także przez Sebastiana, który razem z mamą obdarował swoich nowych kolegów lizakami.

Każde dziecko otrzymało medal „Dzielnej Wiewiórki” kolorowankę oraz zabawkę do robienia baniek mydlanych. Dzieci ze szczerym uśmiechem opuściły mury przedszkola, aby 1 września  wrócić i móc cieszyć się ze wspólnych zabaw w nowym towarzystwie.

Materiał: Przedszkole Miejskie w Mroczy

Oceń artykuł: 162 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pieczątki Colop
Zabiegi dla panów
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)