Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
04 września 2017

Tydzień adaptacyjny. Każde dziecko otrzymało medal „Dzielnej Wiewiórki”

fot. Przedszkole Miejskie w Mroczy

fot. Przedszkole Miejskie w Mroczy

W dniach od 24.08.2017 do 30.08.2017 tradycyjnie już w Przedszkolu Miejskim w Mroczy #odbył się „Tydzień adaptacyjny” dla dzieci i rodziców naszych nowych przedszkolaków. W tym roku odbył się w grupie Wiewiórek.

Dzieci i rodzice poznali salę przedszkolną i inne pomieszczenia. Dzieci mogły korzystać w wybranych przez siebie kącikach zainteresowań, bawiły się także w różne zabawy ruchowe przy muzyce i z chustą animacyjną, bawiły się na świeżym powietrzu, korzystały ze sprzętu ogrodowego, który wzbudził ich ogromną radość.

Podczas trwania dni adaptacyjnych dzieci mogły bawić się z rodzicami, ale także pozostawały same na krótki czas w grupie z nauczycielkami, koleżankami i kolegami.

W ostatnim dniu na dzieci czekał słodki poczęstunek w stołówce przedszkolnej przygotowanej przez panie, a także przez Sebastiana, który razem z mamą obdarował swoich nowych kolegów lizakami.

Każde dziecko otrzymało medal „Dzielnej Wiewiórki” kolorowankę oraz zabawkę do robienia baniek mydlanych. Dzieci ze szczerym uśmiechem opuściły mury przedszkola, aby 1 września  wrócić i móc cieszyć się ze wspólnych zabaw w nowym towarzystwie.

Materiał: Przedszkole Miejskie w Mroczy

Oceń artykuł: 161 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Zabieg parafinowy
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)