Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

23 września 2018

Turyści w Park Hotelu***. Poznali funkcjonowanie i organizację pracy w hotelu

foto: pow

foto: pow

Uczniowie klasy III Technikum Obsługi Turystycznej ze Staszica w minionym tygodniu udali się na # warsztaty praktyczne do Park Hotelu *** w Bydgoszczy.

Celem wyjazdu było zapoznanie młodzieży z usługami świadczonymi przez hotel . Uczniowie poznali wyposażenie oraz rodzaje jednostek mieszkalnych. Mieli okazję zobaczyć , jak funkcjonuje obiekt hotelowy.

Profesjonalna kadra oprowadziła uczestników po Park Hotelu***, zapoznała z dokumentacją pracy obiektu, cyklem obsługi gości  i udzieliła wyczerpujących informacji dotyczących funkcjonowania i organizacji przedsiębiorstwa hotelarskiego.

Ponadto młodzi turyści zostali oprowadzeni po winiarni Marka Konrada, która znajduję się  w Park Hotelu.

Dzięki dualnemu systemowi kształcenia uczniowie lepiej przyswajają wiedzę tą zdobytą w szkole jak i w potencjalnym miejscu pracy. Opiekunem wyjazdu był p. Karol Lizak - nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Autor: Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)