Dziś mamy 15 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 października 2019

Turniej eliminacyjny w tenisie stołowym. Rywalizowano w Chełmnie

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

20 października w Chełmnie miały miejsce eliminacje tenisa stołowego do # przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich.

Była to pierwsza z czterech rund eliminacyjnych. Startowali uczestnicy z czterech grup wiekowych: młodzik, kadet, junior oraz senior. Zawodnicy, którzy zdobyli jedno z czterech pierwszych miejsc otrzymywali awans do finału.

Gminę Mrocza reprezentowali Hubert Szyc - junior, Mikołaj Szyc oraz Wiktor Belter – seniorzy.

Po zaciętych pojedynkach Hubertowi udało się wywalczyć czwartą pozycję, dzięki czemu zagra w czerwcowych zawodach. Seniorzy wywalczyli piątą oraz szóstą lokatę prezentując wysoki poziom, niewiele zabrakło do awansu.

Następne zawody eliminacyjne już w grudniu. Powodzenia

materiał:
Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)