Dziś mamy 18 stycznia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

11 maja 2018

To już 11. edycja konkursu. Niebawem uczestnicy zjadą do Mroczy

fot. arch.

fot. arch.

16 maja w godz. 9.30 - 14.00 na Stadionie Miejskim w Mroczy odbędzie się XI Wojewódzki #Konkurs Twórczości Osób Niepełnosprawnych pt. ”Razem przez świat”.

Celem konkursu są m.in. promocja działań na rzecz osób niepełnosprawnych, aktywizacja środowisk osób sprawnych inaczej, wzbudzanie u osób niepełnosprawnych, poprzez sportową rywalizację chęci i gotowości pokonywania barier oraz integracja społeczna poprzez aktywną i sportową postawę.

Impreza będzie się składała z dwóch części konkursowych: artystycznej i sportowej. Uczestnicy wezmą udział w konkursach m.in. rękodzielniczo-plastycznym, w zakresie umiejętności krawieckich – wyszywanie ma kanwie ściegiem dowolnym kształtu granic Polski oraz konkursie wiedzy o Polsce. Część sportowa obejmować będzie slalom z układaniem puzzli biało – czerwonych, rzut do celu, łowienie rybek i przeciąganie liny -  konkurencja o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza.

Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko Pomorski Oddział Regionalny Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy.  Patronat Honorowy  nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy  Mrocza Leszek Klesiński.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Botox zmarszczki lwie
Naczepa platforma
Narożniki
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)