Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 maja 2018

To już 11. edycja konkursu. Niebawem uczestnicy zjadą do Mroczy

fot. arch.

fot. arch.

16 maja w godz. 9.30 - 14.00 na Stadionie Miejskim w Mroczy odbędzie się XI Wojewódzki #Konkurs Twórczości Osób Niepełnosprawnych pt. ”Razem przez świat”.

Celem konkursu są m.in. promocja działań na rzecz osób niepełnosprawnych, aktywizacja środowisk osób sprawnych inaczej, wzbudzanie u osób niepełnosprawnych, poprzez sportową rywalizację chęci i gotowości pokonywania barier oraz integracja społeczna poprzez aktywną i sportową postawę.

Impreza będzie się składała z dwóch części konkursowych: artystycznej i sportowej. Uczestnicy wezmą udział w konkursach m.in. rękodzielniczo-plastycznym, w zakresie umiejętności krawieckich – wyszywanie ma kanwie ściegiem dowolnym kształtu granic Polski oraz konkursie wiedzy o Polsce. Część sportowa obejmować będzie slalom z układaniem puzzli biało – czerwonych, rzut do celu, łowienie rybek i przeciąganie liny -  konkurencja o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza.

Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko Pomorski Oddział Regionalny Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy.  Patronat Honorowy  nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy  Mrocza Leszek Klesiński.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Żel UV 5ml
7,50PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Zabiegi odmładzające
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)