Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 października 2018

The English Drama Club. Młodzież ze Staszica na warsztatach teatralnych

fot.powierzone

fot.powierzone

W ubiegły poniedziałek młodzież z koła teatralnego działającego w nakielskim Staszicu# udała się do Bydgoszczy, gdzie uczestniczyła w warsztatach poprowadzonych przez pana Romana Baranowskiego.

Pan Roman to reżyser, scenarzysta, autor tekstów piosenek, pisarz i artysta malarz, który od ponad 20 lat prowadzi teatr Witryna. Młodzi aktorzy mieli okazję doskonalić swój warsztat wcielając się w różne role oraz wykonując przeróżne, w tym przezabawne, ćwiczenia. W zgłębieniu tajników aktorstwa pomagały im również wyczerpujące odpowiedzi na zadawane przez nich pytania oraz opowieści pełne ciekawych przygód i doświadczeń. Warsztaty były zwieńczeniem wyjazdu grupy teatralnej na anglojęzyczne przedstawienie „Pygmalion” wystawione przez TNT Theatre Britain na deskach bydgoskiej Adrii.

Wyjazd zorganizowany został w ramach realizacji projektu The English Drama Club – trzecia odsłona finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle n. Notecią.

Młodzież zaangażowana w projekt dziękuje panu Sławomirowi Chmielewskiemu, jednemu z opiekunów koła, za zorganizowanie warsztatów z panem Romanem Baranowskim.

materiał: Joanna Betscher

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)