Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

16 września 2021

Tenisiści z Paterka wywalczyli historyczny awans. Gratulujemy!

fot. Paweł Pałubicki, Sławomir Biernacki

fot. Paweł Pałubicki, Sławomir Biernacki

W sezonie 2020/21 zespół UKS WDK Paterek wywalczył# awans do III ligi rozgrywek KPOZTS.

Jeszcze nigdy w historii naszego klubu nie udało się awansować tak wysoko. Sekcja tenisa, trenująca w Wiejskim Domu Kultury w Paterku startuje w rozgrywkach ligowych od 1995 roku. Sukces ten nie byłby możliwy gdyby nie praca i wytrwałość wielu zawodników, grających teraz jak i przed laty. W skład naszej drużyny wchodzili również dwaj zawodnicy byłego Taprana Mrocza. W zespole z Paterka zagrali: Kamil Michałek, Jarosław Cebrat, Karol Belter, Hubert Szyc, Sławomir Biernacki i Paweł Pałubicki.

Materiał: Paweł Pałubicki

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  PP, w dniu 16-09-2021 11:25:36 napisał:

  Zawodnicy z Mroczy grają w Paterku i wraz z drużyną zdobywają awans i za to duże brawa ale Pan Prezes Tarpana w Mroczy nie potrafił utrzymać sekcji tenisa stołowego w Mroczy przecież Ci zawodnicy grali w Mroczy.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Zyczliwy, w dniu 16-09-2021 15:13:56 napisał:

  Gratulacje panowie!!! Sam mam wspaniale wspomnienia z gry w Sparcie Naklo dekady temu

  odpowiedz

  • 1 (1)

  PINPONG, w dniu 16-09-2021 16:29:30 napisał:

  Gratuluję awansu. Pamiętam czasy z p. Walczykowskim to było coś.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  HISTORYK, w dniu 16-09-2021 22:53:14 napisał:

  Witam sprawiedliwie byłoby napisać że sekcja tenisa stołowego w latach od 1995 do 2012 roku działała w ramach klubu LZS Skra Paterek i to był ogromny sukces ówczesnego kierownika wdk i grały prawie 2 drużyny w tym młodzieżowa głównie zawodnicy z Paterka I Nakla

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)