Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
30 maja 2018

Szkolny konkurs chemiczny. Uczniowie wykonywali obserwacje i doświadczenia

fot. powierzone

fot. powierzone

Na przełomie maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odbywał się # Szkolny Konkurs Chemiczny. W konkursie udział wzięło 21 uczniów z klas VII oraz II i III gimnazjalnych.

I etap odbył się 09 maja 2018 r. i miał charakter testu z wiedzy chemicznej. Do kolejnego etapu przeszło 5 uczniów z najwyższą liczbą punktów: Kamil Kolanowski III B, Kamil Brzeziński III B, Anna Sobierajska III B, Radosław Jesiorowski III B, Adrian Wołowicz II C.

Etap II odbył się 23 maja i miał formę praktyczną. Uczniowie wykonywali obserwacje i doświadczenia, a swoje wyniki przedstawiali w kartach pracy. Po tym etapie dwoje uczniów Kamil Kolanowski i Kamil Brzeziński prowadzili ex aequo ilością 47 pkt. Dlatego 29 maja odbył się III etap – dogrywka, w wyniku której Kamil Brzeziński uzyskał nad kolegą przewagę 2 punktów.

W klasyfikacji końcowej:
I miejsce i tytuł Szkolnego Chemika Roku 2018 otrzymał Kamil Brzeziński – III B – 51 pkt.
II miejsce – Kamil Kolanowski – III B – 49 pkt.
III miejsce – Anna Sobierajska – III B – 40,5 pkt.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Kalkulatory
od 6,90PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)