Dziś mamy 18 stycznia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2018

Szkolny Konkurs Recytatorski. Wyłoniono kilku laureatów

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej w Mroczy odbył się Szkolny #Konkurs Recytatorski „Strofka” dla uczniów klas VII i klas gimnazjalnych.

Celem konkursu było: popularyzacja literatury, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa.
Jury oceniając, brało pod uwagę: interpretację wybranego tekstu, dykcję i prawidłową emisję głosu, wrażliwość na piękno słowa mówionego.

Oto laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Strofka", którzy reprezentować będą naszą szkołę dnia 28.04.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w Gminnym Konkursie "Turniej Słowa".

TURNIEJ RECYTATORSKI
Julia Różańska kl. IIId
Kamil Kolanowski kl. IIIb
Weronika Muszyńska kl. VIId
Szymon Stasinowski kl. IIe
Anna Sobierajska kl. IIIb

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)