Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
26 kwietnia 2018

Szkolny Konkurs Recytatorski. Wyłoniono kilku laureatów

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej w Mroczy odbył się Szkolny #Konkurs Recytatorski „Strofka” dla uczniów klas VII i klas gimnazjalnych.

Celem konkursu było: popularyzacja literatury, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa.
Jury oceniając, brało pod uwagę: interpretację wybranego tekstu, dykcję i prawidłową emisję głosu, wrażliwość na piękno słowa mówionego.

Oto laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Strofka", którzy reprezentować będą naszą szkołę dnia 28.04.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w Gminnym Konkursie "Turniej Słowa".

TURNIEJ RECYTATORSKI
Julia Różańska kl. IIId
Kamil Kolanowski kl. IIIb
Weronika Muszyńska kl. VIId
Szymon Stasinowski kl. IIe
Anna Sobierajska kl. IIIb

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)