Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

19 listopada 2023

Szachowe zmagania Feniksa. Mroczę reprezentują dwa zespoły

fot. powierzone

fot. powierzone

19 listopada dwie drużyny szachowe Feniksa Mroczy rozpoczęły zmagania #w nowym sezonie IV Ligi Drużynowych Mistrzostw Regionu KPZSzach.

Jest to szczególny moment, ponieważ pierwszy raz w historii Mroczę reprezentują dwa zespoły: LUKS Feniks Mrocza I (skład seniorski) i LUKS Feniks Mrocza II (skład juniorski).

W pierwszej kolejce obie mroteckie ekipy zagrały ze sobą. Feniks I wystąpił w składzie: Edward Kulski, Jan Rosiński, Franciszek Skrzypiński, Bogdan Winkler, Franciszek Małek. W Feniksie II zagrali: Mirosław Kozielski, Michał Wieremiejko, Damian Bloch oraz Cezary Tajer. Na pierwszej desce Edward Kulski uległ Mirosławowi Kozielskiemu. Na drugiej szachownicy Jan Rosiński wygrał z Michałem Wieremiejko. Na trzeciej planszy Damian Bloch pokonał Franciszka Skrzypińskiego. Na czwartej desce Bogdan Winkler zremisował z Cezarym Tajerem. Natomiast na piątej szachownicy Franciszek Małek wygrał walkowerem z Jakubem Grędą.

Cały mecz drużynowo zakończył się remisem 2,5:2,5. Kolejne mecze ligowe oba mroteckie zespoły zagrają 3 grudnia.

Wyniki na szachownicach:

LUKS Feniks Mrocza I 2,5:2,5 LUKS Feniks Mrocza II

Edward Kulski 0:1 Mirosław Kozielski

Jan Rosiński 1:0 Michał Wieremiejko

Franciszek Skrzypiński 0:1 Damian Bloch

Bogdan Winkler 0,5:0,5 Cezary Tajer

Franciszek Małek +:- Jakub Gręda

Materiał: Ewa Karkowska, Jan Rosiński

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa magazynów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)