Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

22 września 2023

Święto kreatywności. Umacnianie wiary we własne siły

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

15 września obchodziliśmy# Międzynarodowy Dzień Kropki, święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły.

Krasnale i Biedronki ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu poznały historię Vashti, bohaterki "Kropki" Petera Reynoldsa. Ubrania dzieci i personelu wzbogacone zostały kropeczkowymi akcentami, które tego dnia królowały pod różną postacią i w różnej formie. Były plamki swobodnie malowane paluszkiem na kartce, wycinane biedroneczki...bo biedroneczki są w kropeczki, osobliwa kółeczkowa gąsienica czy drzewo, które zamiast liści zostało obdarzone tęczowymi kropami. Jedno jest pewne, tego dnia kreatywności nam nie brakowało.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)