Dziś mamy 21 stycznia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
20 grudnia 2017

Świąteczne spotkanie w rodzinnej atmosferze. Pierwszoklasistów odwiedził Mikołaj

fot. pow.

fot. pow.

15 grudnia 2017 roku uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w # Mroczy pod kierunkiem wychowawczyni Anny Czarnikowskiej przygotowali Jasełka Bożego Narodzenia.

W bożonarodzeniowej scenerii  wystąpili przed swoimi rodzicami, którzy z ogromnym wzruszeniem i zaciekawieniem podziwiali talent aktorski swoich pociech. Dzieci bardzo poważnie potraktowały zadanie aktorskie, były bardzo przejęte. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Po części artystycznej wychowawczyni klasy przeczytała fragment Pisma Świętego z Ewangelii św. Łukasza  o Narodzeniu Jezusa.

Zgodnie z tradycją, nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składanie  życzeń. Był też czas na wspólne śpiewanie kolęd. Do pierwszoklasistów zawitał św. Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku na wigilijnym stole. Podczas spotkania panowała miła, rodzinna atmosfera. To był szczególny dzień pełen radości, wrażeń i podniosłych chwil.

materiał: Anna Czarnikowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)