Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
20 grudnia 2017

Świąteczne spotkanie w rodzinnej atmosferze. Pierwszoklasistów odwiedził Mikołaj

fot. pow.

fot. pow.

15 grudnia 2017 roku uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w # Mroczy pod kierunkiem wychowawczyni Anny Czarnikowskiej przygotowali Jasełka Bożego Narodzenia.

W bożonarodzeniowej scenerii  wystąpili przed swoimi rodzicami, którzy z ogromnym wzruszeniem i zaciekawieniem podziwiali talent aktorski swoich pociech. Dzieci bardzo poważnie potraktowały zadanie aktorskie, były bardzo przejęte. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Po części artystycznej wychowawczyni klasy przeczytała fragment Pisma Świętego z Ewangelii św. Łukasza  o Narodzeniu Jezusa.

Zgodnie z tradycją, nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składanie  życzeń. Był też czas na wspólne śpiewanie kolęd. Do pierwszoklasistów zawitał św. Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku na wigilijnym stole. Podczas spotkania panowała miła, rodzinna atmosfera. To był szczególny dzień pełen radości, wrażeń i podniosłych chwil.

materiał: Anna Czarnikowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)