Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 kwietnia 2020

Sukces w turnieju szachowym online. Jan Rosiński na drugim miejscu

3 kwietnia Jan Rosiński zajął 2. miejsce w turnieju szachowym online „UKW Szachy I Arena”,# który został rozegrany na stronie lichess.org. Zawody trwały 2 godziny, a czas na partię dla każdego zawodnika wynosił 15 minut. Wynik Jana Rosińskiego należy uznać za bardzo dobry.

Mroczanin wygrał 10 partii, 1 zremisował i przegrał tylko 2 partie. Warto dodać, że Jan Rosiński przez większość turnieju był liderem i dopiero w samej końcówce turnieju spadł na 2. miejsce. Mikołaj Włoch z Chemika Bydgoszcz i Jan Rosiński całkowicie zdominowali ten turniej. Obaj zawodnicy znacząco odskoczyli rywalom. Mikołaj Włoch zdobył 40 punktów, a Jan Rosiński 39 punktów. Dla porównania Tomasz Przybysz, który zajął 3. miejsce zdobył 9 punktów. Rezultat uzyskany przez Jana Rosińskiego jest bez wątpienia świetnym wynikiem i kolejnym sukcesem. Miejsce w najlepszej trójce turnieju daje duże powody do zadowolenia. W najbliższym tygodniu czeka nas rywalizacja drużynowa. Już w najbliższy czwartek drużyna Jana Rosińskiego Chess Team Jasiu weźmie ponownie udział w rozgrywkach Ekstraligi.

Najlepsza trójka turnieju „UKW Szachy I Arena”:

1. Mikołaj Włoch (Bydgoszcz) – 40 punktów,

2. Jan Rosiński (Mrocza) – 39 punktów,

3. Tomasz Przybysz (Bydgoszcz) – 9 punktów.

materiał: Jan Rosiński

Oceń artykuł: 118 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Naczepa platforma
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Zabiegi odmładzające
Budowa stanu surowego
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)