Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 października 2018

Spotkanie ze zwycięską drużyną OSP. Składano gratulacje

fot. UG Mrocza

fot. UG Mrocza

30 września 2018 roku, w Remizie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Drzewianowie, # zorganizowano spotkanie związane ze zdobyciem I miejsca na VI Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych w Jabłonowie Pomorskim.

W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny z naszego regionu, które rywalizowały w sztafecie pożarniczej 7x50m, ćwiczeniu bojowym oraz odbył się także pokaz musztry.

Powiat nakielski reprezentowały drużyny: męska OSP Drzewianowo (gm. Mrocza) i żeńska OSP Dziewierzewo (gm. Kcynia).

W klasyfikacji generalnej drużyna z Drzewianowa była bezkonkurencyjna, gdyż w swojej kategorii zwyciężyła zarówno w sztafecie, ćwiczeniu bojowym oraz musztrze. Tym samym mistrzem województwa została drużyna z powiatu nakielskiego.

Druhowie z Drzewianowa uzyskali prawo startu w zawodach szczebla krajowego, które odbędą się w roku 2019.

W związku z wygraną, Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Andrzej Brzóska oraz Prezes Związaku Ochotniczych Straży Pożarnych w Mroczy – Tomasz Kokoszewski, złożyli wszystkim uczestnikom zawodów gratulacje oraz wręczyli Albumy pt. "Miasto i Gmina Mrocza. Kultura i Tradycje", w których jeden z rozdziałów poświęcony jest tematyce wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Mrocza.

Wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w zawodach, serdecznie gratulujemy!

materiał: Paweł Przybylski, Kinga Potoczna

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)