Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2019

Spotkanie opłatkowe połączone z jasełkami. Uczniowie zachwycili widzów

fot. NSP Kosowo

fot. NSP Kosowo

W czwartek (19.12.) w NSP w Kosowie odbyło się spotkaniu opłatkowe połączone #z jasełkami. Dzieci doskonale przygotowały się do przedstawienia narodzin Dzieciątka Jezus.

Swoim występem zachwyciły nauczycieli, rodziców i przybyłych gości, wśród których byli ksiądz proboszcz Wojciech Cierniak oraz radny Tomasz Krakowski. Po jasełkach na poczęstunek wszystkich przybyłych gości zaprosiła Pani Dyrektor Jadwiga Winiaszewska. Przy wspólnym stole ksiądz proboszcz oraz radny złożyli świąteczne życzenia dzieciom, gronu pedagogicznemu oraz mieszkańcom. Podkreślili przy tym, że w takiej lokalnej społeczności, gdzie jest chęć i zaangażowanie mieszkańców w sprawy codzienne tam tkwi duch wzajemnej pomocy i życzliwości. Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodkie prezenty od Stowarzyszenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego świętowania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życząc przy tym samych pogodnych dni w nadchodzącym Nowym Roku. 

Materiał: NSP Kosowo

Oceń artykuł: 86 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Lakiernictwo
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Wulkanizacja
Sprawdzanie świateł
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)