Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2019

Spotkanie dla przedsiębiorców. Rozdysponowanie unijnych funduszy

fot. LGD

fot. LGD

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza przedsiębiorców z obszaru # powiatu nakielskiego na spotkanie informacyjno-konsultacyjne branżowe, podczas którego przedstawione zostaną główne założenia Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 (LSR), na podstawie której Partnerstwo rozdysponowuje fundusze unijne.

Termin spotkania: 28 stycznia 2019 r. (poniedziałek), początek o godz. 16.00
Miejsce spotkania: siedziba Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, Nakło nad Notecią

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną następujące zagadnienia:
1. Przedstawienie głównych założeń LSR na lata 2016-2023, w szczególności dotyczących rozwijania przedsiębiorczości na obszarze powiatu nakielskiego.
2. Podsumowanie dotychczasowych działań prowadzonych przez Partnerstwo, w tym realizacji naborów wniosków o przyznanie pomocy.
3. Planowane przez LGD działania wspierające przedsiębiorców – doradztwo, szkolenia, forum tematyczne, nabory wniosków o przyznanie pomocy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod numerami telefonów: (52) 524 64 34 lub 607 822 019 lub e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do 25.01.2019 r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

materiał: LGD

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    RówniIRówniejsi, w dniu 10-01-2019 12:51:44 napisał:

    Nawet jak załapie się na jakieś fundusze to będę musiał zatrudnić 5 pracowników, gdzie z kolei takie starostwo otrzymując 3 mln nikogo.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Odchudzanie
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Remonty mieszkań
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)