Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Sekcja PZHGP Mrocza. Wręczono nagrody Hodowcom Gołębi Pocztowych z Mroczy

fot: pow

fot: pow

W sobotę 6 października 2018 roku, w siedzibie sekcji Mrocza hodowcy gołębi pocztowych# otrzymali nagrody za loty gołębi dorosłych i młodych .

Zebranie prowadził prezes sekcji Tadeusz Nowakowski oraz sekretarz Marek Pokojski. Na zebraniu pojawił się również Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński, który wręczył hodowcom gołębi pocztowych puchary oraz Albumy pt. "Miasto i Gmina Mrocza - kultura i tradycje".

Materiał: Marek Pokojski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)