Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 marca 2018

Rywalizowano o Puchar Prezesa LUKS „Feniks”. Najlepiej spisał się Leszek Musiał

fot. Magdalena Murach, Weronika Muszyńska, Sara Śmielińska-Gozdek

fot. Magdalena Murach, Weronika Muszyńska, Sara Śmielińska-Gozdek

23 marca w Szkole Podstawowej w Mroczy rozegrano Szachowe Mistrzostwa Szkół Gminy #Mrocza o Puchar Prezesa LUKS „Feniks”. Po zaciętej i wyrównanej walce tytuł mistrza i puchar zdobył Leszek Musiał ze Szkoły Podstawowej w Witosławiu.

Dalsza klasyfikacja wyglądała następująco: 2. Kacper Klimek (klasa gimnazjalna w Mroczy), 3. Filip Smełsz (klasa gimnazjalna w Mroczy), 4. Dominik Mazurek (klasa gimnazjalna w Mroczy), 5. Maciej Kutek (SP Witosław), 6. Kinga Chudzik (SP Witosław). Organizatorzy – Romuald Rosiński, Dagmara Rosińska – dziękują za wsparcie i współpracę prezesowi LUKS „Feniks” Marcinowi Klebsowi oraz opiekunowi sekcji szachowej „Feniksa” Mirosławowi Kozielskiemu, dyr. SP w Witosławiu Violetcie Erdmann, wicedyr. SP w Mroczy Hannie Staneckiej i Magdalenie Murach.

W Mroczy od wielu lat prężnie działa sekcja szachowa "Feniksa". Opiekun Mirosław Kozielski zaprasza wszystkich zainteresowanych (Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, soboty, godz. 10). Uczniowie SP Mrocza oraz klas gimnazjalnych mogą doskonalić swoje umiejętności także na zajęciach szkolnego kółka szachowego.

materiał Jan Rosiński

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Ja, w dniu 27-03-2018 10:00:22 napisał:

  Super! Brawo dla organizatorów i szachistów!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  rodzic SP, w dniu 27-03-2018 11:06:36 napisał:

  Leszek gratuluję!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Wypożyczalnia samochodów
Lakiernictwo
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)